Αριθμός αγγελίας:
54270813
Κωδικός ακινήτου:
6-11605
Τιμή:
179.000 €
Κατηγορία:
Διαμέρισμα
Περιοχή:
Θεσσαλονίκη - κέντρο » Άνω τούμπα
Τιμή ανά τ.μ.:
€ 2557 /τ.μ.
Εμβαδόν:
70 τ.μ.
Διαθέσιμο από:
17/05/2026
Υπνοδωμάτια:
2 υπνοδωμάτια
Όροφος:
3ος
Έτος κατασκευής:
1978
Σύστημα θέρμανσης:
Αυτόνομη θέρμανση
Μπάνια:
1
Μέσο θέρμανσης:
Φυσικό αέριο
Ενεργειακή κλάση:
Δ
Σαλόνια:
1
Κουζίνες:
1
Τελευταία αλλαγή:
7 ημέρες πριν
Εμφανίσεις αγγελίας:
4
Σύνδεσμος:
www.plot.gr/54270813
Τηλέφωνο:
Online Χρηματοδότηση
Περιγραφή
Κωδικός ακινήτου: 6-11605 - Δήμος Θεσσαλονίκης Άνω Τούμπα ΠΩΛΕΙΤΑΙ διαμέρισμα στον 3 ο όροφο συνολικής επιφάνειας 70.00 τ.μ. . Αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλόνι, κουζίνα, μπάνιο . Είναι κατασκευασμένο το 1978 με ενεργειακή κλάση Δ και διαθέτει θέρμανση ατομική - φυσικό αέριο, θέα σε αστικό τοπίο, κουφώματα ξύλινα, πατώματα από μάρμαρο και ξύλο, ανελκυστήρα, σίτες απόσταση από θάλασσα 2400 μέτρα απόσταση από αεροδρόμιο 11900 μέτρα απόσταση από μετρό 1500 μέτρα - Τιμή: 179.000 € ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΑΚΙΝΗΤΟ ΣΕ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΧΗ ΙΔΑΝΙΚΟ ΓΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΣΗ ,ΦΩΤΕΙΝΟ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ , ΑΞΗΖΕΙ ΕΠΙΣΚΕΨΗΣ Τηλέφωνο άμεσης επικοινωνίας για πληροφορίες και υπόδειξη 6931393109
To ακριβές σημείο στο χάρτη δεν ανταποκρίνεται στην πραγματική διεύθυνση του ακινήτου.
Κατά την υπόδειξη του ακινήτου είναι απαραίτητο να υποδεικνύεται η ταυτότητα καθώς και το ΑΦΜ σας σύμφωνα με τον Ν.4072/2012. Όλα τα στοιχεία της αγγελίας βασίζονται σε πληροφορίες που έχει προσκομίσει ο εντολέας στο γραφείο Η εταιρεία λειτουργεί στα πλαίσια του νόμου περί μεσιτείας της Ελληνικής και Ευρωπαϊκής νομοθεσίας.
Η Επενδυτική Αιγαίου δραστηριοποιείται στον χώρο των ακινήτων από το 1991. Και αυτό την καθιστά αξιόπιστη και διαχρονική. Για περισσότερα ακίνητα περιηγηθείτε στην ιστοσελίδα μας www.ependitikiaigaiou.gr