Δωρεάν Καταχώριση
1
/
8
Αναζήτηση
Ακίνητα
Ενοικίαση
Κατοικία
Αθήνα - νότια προάστια
Βύρωνας
Διαμέρισμα 57 τ.μ. για ενοικίαση, Αθήνα - Νότια Προάστια, Βύρωνας
500
€
Κατηγορία
Διαμέρισμα
Περιοχή
Νέο παγκράτι
Τιμή
500 €
Εμβαδόν
57 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
€ 8.77 /τ.μ.
Υπνοδωμάτια
1 υπνοδωμάτια
Σύστημα θέρμανσης
Χωρίς θέρμανση
Μπάνια
1
Σαλόνια
1
Κουζίνες
1