Δωρεάν Καταχώριση
1
/
4
Αναζήτηση
Ακίνητα
Ενοικίαση
Επαγγελματικό
Αθήνα - κέντρο
Πατήσια
Γραφείο 42 τ.μ. για ενοικίαση, Αθήνα - Κέντρο, Πατήσια
Γραφείο 42 τ.μ. για ενοικίαση, Αθήνα - Κέντρο, Πατήσια
420
€
Κατηγορία
Γραφείο
Περιοχή
Πλατεία κολιάτσου
Τιμή
420 €
Εμβαδόν
42 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
€ 10.0 /τ.μ.
Σύστημα θέρμανσης
Κεντρική θέρμανση
Αγγελίες χρήστη