Αριθμός αγγελίας:
54082795
Κωδικός ακινήτου:
230
Τιμή:
138.000 €
Κατηγορία:
Studio / Γκαρσονιέρα
Περιοχή:
Θεσσαλονίκη - κέντρο » Φάληρο
Τιμή ανά τ.μ.:
€ 3729 /τ.μ.
Εμβαδόν:
37 τ.μ.
Διαθέσιμο από:
15/01/2025
Υπνοδωμάτια:
1 υπνοδωμάτια
Όροφος:
4ος
Έτος κατασκευής:
1960
Σύστημα θέρμανσης:
Αυτόνομη θέρμανση
Μπάνια:
1
Μέσο θέρμανσης:
Φυσικό αέριο
Ενεργειακή κλάση:
Ε
Τελευταία αλλαγή:
11 ημέρες πριν
Εμφανίσεις αγγελίας:
14
Σύνδεσμος:
www.plot.gr/54082795
Τηλέφωνο:
Online Χρηματοδότηση
Περιγραφή
Φάληρο - Ιπποκράτειο, Αγία Τριάδα: Πωλείται ανακαινισμένη διαμπερής Γκαρσονιέρα 37τ.μ. προσόψεως στον 4ο όροφο με ασανσέρ με αυτόνομη θέρμανση φυσικού αερίου. Αποτελείται από 1 υπνοδωμάτιο, 1 σαλονοκουζίνα και μπάνιο. Είναι κατασκευασμένη το 1960 και διαθέτει συνθετικά κουφώματα με διπλά τζάμια, πόρτα ασφαλείας, κλιματισμό, ενεργειακή κλάση Ε, δάπεδα από πλακάκι. Το ακίνητο προτείνεται ως επενδυτικό.. Τιμή 138.000€ | Κωδικός Ακινήτου: #230