Αριθμός αγγελίας:
51853051
Κατηγορία:
Μονοκατοικία
Τιμή:
70.000 €
Περιοχή:
Αρκαδία » Τρικολώνιο » Στεμνίτσα
Τιμή ανά τ.μ.:
€ 67 /τ.μ.
Εμβαδόν:
1.032 τ.μ.
Διαθέσιμο από:
25/01/2026
Υπνοδωμάτια:
0 υπνοδωμάτια
Έτος κατασκευής:
1900
Σύστημα θέρμανσης:
Χωρίς θέρμανση
Μπάνια:
0
Μέσο θέρμανσης:
Χωρίς θέρμανση
Ενεργειακή κλάση:
Εξαιρείται
Σαλόνια:
0
Κουζίνες:
0
Ζώνη:
Οικιστική ζώνη
Τελευταία αλλαγή:
4 ημέρες πριν
Εμφανίσεις αγγελίας:
274
Σύνδεσμος:
www.plot.gr/51853051
Online Χρηματοδότηση
Περιγραφή
Πωλούνται δύο ακίνητα ΕΝΤΟΣ ΟΙΚΙΣΜΟΥ ΣΤΕΜΝΙΤΣΑΣ .
Το ένα έχει έκταση 350,64 τμ με μια ερειπωμένη οικία εντος και πρόσοψη σε κοινοτική οδό (70.000€)
και το δεύτερο , το οποίο εφάπτεται του πρώτου,
έχει έκταση 681,45 τμ και πρόσοψη σε μονοπάτι (70.000€).
Σε περίπτωση που κάποιος αγοράσει και τα δύο μπορεί να γίνει καλύτερη τιμή .