Αριθμός αγγελίας:
49766889
Κωδικός ακινήτου:
497495
Τιμή:
170.000 €
Κατηγορία:
Διαμέρισμα
Περιοχή:
Αθήνα - δυτικά προάστια » Νέα φιλαδέλφεια » Εργατικές πολυκατοικίες (όρια νέας ιωνίας)
Τιμή ανά τ.μ.:
€ 2266 /τ.μ.
Εμβαδόν:
75 τ.μ.
Διαθέσιμο από:
20/05/2026
Υπνοδωμάτια:
2 υπνοδωμάτια
Όροφος:
Ισόγειο
Έτος κατασκευής:
1970
Σύστημα θέρμανσης:
Αυτόνομη θέρμανση
Μπάνια:
1
Μέσο θέρμανσης:
Κλιματιστικό, Σόμπα
Ενεργειακή κλάση:
Β
Τελευταία αλλαγή:
8 ημέρες πριν
Εμφανίσεις αγγελίας:
84
Σύνδεσμος:
www.plot.gr/49766889
Τηλέφωνο:
Online Χρηματοδότηση
Περιγραφή
Πωλείται πλήρως ανακαινισμένο διαμέρισμα 75 τ.μ. στη Νέα Φιλαδέλφεια, έτος κατασκευής 1970, ριζικά ανακαινισμένο το 2025 με σύγχρονη αισθητική και υλικά υψηλής ποιότητας, έτοιμο να προσφέρει άνεση και στυλ για πολλά χρόνια. Μοντέρνος σχεδιασμός με φωτεινούς και λειτουργικούς χώρους, δάπεδο πλακάκι σε όλο το σπίτι και στην κουζίνα, ενεργειακή κλάση Β και ενεργειακά κουφώματα, αυτόνομη θέρμανση με φυσικό υγραέριο, σόμπα και κλιματισμό. Διαθέτει αλουμίνια με πρόσβαση σε μπαλκόνια κουζίνας και υπνοδωματίων, νέα θωρακισμένη πόρτα, συναγερμό και κάμερες ασφαλείας, αποθήκη στον κοινόχρηστο κήπο αποκλειστικά για το διαμέρισμα, κοινόχρηστα μόλις 3 ευρώ. Ιδανικό για άμεση κατοίκηση χωρίς καμία επιπλέον δαπάνη ή για επένδυση (μισθωμένο). Βρίσκεται σε ήσυχη γειτονιά, κοντά σε σχολεία, αγορά και συγκοινωνίες, με εύκολο πάρκινγκ. Κατοικίδια δεκτά.