Δωρεάν Καταχώριση
1
/
3
Αναζήτηση
Ακίνητα
Πώληση
Επαγγελματικό
Αθήνα - κέντρο
Γκάζι - μεταξουργείο - βοτανικός
Κατάστημα 123 τ.μ. για πώληση, Αθήνα - Κέντρο, Γκάζι - Μεταξουργείο - Βοτανικός
230.000
€
Κατηγορία
Κατάστημα
Περιοχή
Ρουφ
Τιμή
230.000 €
Εμβαδόν
123 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
€ 1869 /τ.μ.
Σύστημα θέρμανσης
Χωρίς θέρμανση