Αριθμός αγγελίας:
47598265
Κωδικός ακινήτου:
325336
Τιμή:
660.000 €
Κατηγορία:
Μεζονέτα
Περιοχή:
Αθήνα - νότια προάστια » Παλαιό φάληρο » Ρέμα πικροδάφνης
Τιμή ανά τ.μ.:
€ 4817 /τ.μ.
Εμβαδόν:
137 τ.μ.
Διαθέσιμο από:
08/05/2026
Υπνοδωμάτια:
3 υπνοδωμάτια
Έτος κατασκευής:
2024
Σύστημα θέρμανσης:
Αυτόνομη θέρμανση
Μπάνια:
2
Μέσο θέρμανσης:
Κλιματιστικό, Φυσικό αέριο
Ενεργειακή κλάση:
Α
Κουζίνες:
1
Τελευταία αλλαγή:
11 ημέρες πριν
Εμφανίσεις αγγελίας:
37
Σύνδεσμος:
www.plot.gr/47598265
Τηλέφωνο:
Online Χρηματοδότηση
Περιγραφή
Άλιμος καλαμάκι πολυτελής οροφομεζονέτα 137 τ.μ. κατασκευής 24' 5-6ου ορόφου με δυνατότητα ο 6ος όροφος να γίνει ξεχωρισ΄το οροφοδιαμέρισμα με δική του είσοδο. Η οροφομεζονέτα αποτελείται από ενιαία κουζίνα σαλόνι και πρόσβαση σε μεγάλη βεράντα με καταπληκτική θέα, 3 υ/δ με μπαλκόνι, 2 μπάνια με παράθυρο. διαθέτει αυτόνομο καυστήρα φυσικού αερίου, ενεργειακά θερμοδιακοπτόμενα κουφώματα αλουμινίου με σίτες και ηλεκτρικά ρολά, πόρτα ασφαλείας αναμονή για ηλιακό, θερμοπρόσοψη, πάρκιν υπογείου, αποθήκη 7 τ.μ, ασανσέρ έως -1. ο αγοραστής θα επιλέξει ντουλάπια κουζίνας και ντουλάπες με χρόνο παράδοσης 2 μηνών. βρίσκεται 5' από μαρίνα αλίμου κοντά σε αγορά, σχολεία και συγκοινωνίες.