Αριθμός αγγελίας:
46360153
Κωδικός ακινήτου:
MMM80209
Τιμή:
2.400.000 €
Κατηγορία:
Κτίριο
Περιοχή:
Πειραιάς - προάστια » Νίκαια » Νεάπολη
Τιμή ανά τ.μ.:
€ 2513 /τ.μ.
Εμβαδόν:
955 τ.μ.
Υπνοδωμάτια:
9 υπνοδωμάτια
Έτος κατασκευής:
2002
Σύστημα θέρμανσης:
Αυτόνομη θέρμανση
Μπάνια:
9
Μέσο θέρμανσης:
Χωρίς θέρμανση
Ενεργειακή κλάση:
Β
Σαλόνια:
0
Κουζίνες:
0
Ζώνη:
Εκτός σχεδίου
Τελευταία αλλαγή:
πάνω από 2 μήνες πριν
Εμφανίσεις αγγελίας:
29
Σύνδεσμος:
www.plot.gr/46360153
Τηλέφωνο:
Online Χρηματοδότηση
Περιγραφή
Προάστια Πειραιά, Νίκαια:
Εξαιρετική επενδυτική ευκαιρία σε κεντρικό σημείο με γυάλινη πρόσοψη και άριστη πρόσβαση. Το κτίριο διαθέτει συνδυασμό επαγγελματικών και οικιστικών χώρων, ιδανικό για ενοικίαση σε πολλαπλά κοινά. Εκμεταλλευτείτε τη δυναμική ανάπτυξης της περιοχής με αυξανόμενη ζήτηση στέγασης και την προοπτική για μεγιστοποίηση των αποδόσεων. Ιδανικό για επενδυτές που επιθυμούν να οδηγήσουν την αξία του ακινήτου σε νέα ύψη μέσω στρατηγικής διαχείρισης. Για περισσότερες πληροφορίες ή για να κανονίσετε επίσκεψη, επικοινωνήστε μαζί μας.
Τιμή 2.400.000€ | Κωδικός Ακινήτου: #MMM80209