Αριθμός αγγελίας:
41151522
Κωδικός ακινήτου:
Α-139077
Τιμή:
130.000 €
Κατηγορία:
Διαμέρισμα
Περιοχή:
Πειραιάς » Πειραιάς - κέντρο
Τιμή ανά τ.μ.:
€ 1857 /τ.μ.
Εμβαδόν:
70 τ.μ.
Διαθέσιμο από:
11/05/2026
Υπνοδωμάτια:
2 υπνοδωμάτια
Όροφος:
2ος
Έτος κατασκευής:
1974
Σύστημα θέρμανσης:
Αυτόνομη θέρμανση
Μπάνια:
1
Μέσο θέρμανσης:
Χωρίς θέρμανση
Ενεργειακή κλάση:
Γ
Σαλόνια:
1
Κουζίνες:
1
Τελευταία αλλαγή:
8 ημέρες πριν
Εμφανίσεις αγγελίας:
141
Σύνδεσμος:
www.plot.gr/41151522
Τηλέφωνο:
Online Χρηματοδότηση
Περιγραφή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ, Πλατεία Ιπποδαμείας, οροφοδιαμέρισμα 71 τ.μ., σε καλή κατάσταση, 2ου ορόφου, διαμπερές και γωνιακό. Διαθέτει 2 υ/δ, κατασκευή 1974, μπάνιο, κλιματισμό, πόρτα ασφαλείας, απεριόριστη θέα. Κατάλληλο για επένδυση, με κουφώματα αλουμινίου, σίτες, νυχτερινό ρεύμα, χωρίς ασανσέρ και κοινόχρηστα, ενεργειακή κλάση Γ. Δάπεδα από πλακάκι, μπροστινό και πίσω μπαλκόνι με ηλιοφάνεια. (Κωδικός: Α-139077)
► ALFAMESITIKI REAL ESTATE GROUP -
► Μέλος Συλλόγου Μεσιτών - Πιστοποιημένο μεσιτικό γραφείο
► Για περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με το ακίνητο, το κτίριο ή την περιοχή καθώς και για την επίσκεψη του ακινήτου μπορείτε να επισκεφτείτε την σελίδα
- https://www.alfamesitiki.gr/pdetails?id=Α-139077
► Για ευκαιρίες σε παρόμοια ακίνητα και σε άλλες περιοχές επισκεφτείτε
τη σελίδα μας στο alfamesitiki.gr
► Τελευταία ενημέρωση 11/5/2026
► Ακολουθήστε μας στο Facebook
www.facebook.com/alfamesitiki.gr
! Σημείωση: Το σημείο στο χάρτη είναι ενδεικτικό και δεν καθορίζει την πραγματική διεύθυνση του ακινήτου !
► Ζητάμε Ακίνητα για Ξένους και Έλληνες πελάτες της εταιρείας μας προς άμεση αγορά
► Επικοινωνήστε μαζί μας στο 210 95800 52