Αριθμός αγγελίας:
54302952
Κωδικός ακινήτου:
15-1323
Τιμή:
119.000 €
Κατηγορία:
Διαμέρισμα
Περιοχή:
Αθήνα - βόρεια προάστια » Νέα ιωνία » Σαφράμπολη
Τιμή ανά τ.μ.:
€ 1487 /τ.μ.
Εμβαδόν:
80 τ.μ.
Διαθέσιμο από:
17/10/2025
Υπνοδωμάτια:
2 υπνοδωμάτια
Όροφος:
1ος
Έτος κατασκευής:
1968
Σύστημα θέρμανσης:
Χωρίς θέρμανση
Μπάνια:
1
Μέσο θέρμανσης:
Χωρίς θέρμανση
Ενεργειακή κλάση:
Η
Σαλόνια:
1
Κουζίνες:
1
Τελευταία αλλαγή:
7 ημέρες πριν
Εμφανίσεις αγγελίας:
14
Σύνδεσμος:
www.plot.gr/54302952
Τηλέφωνο:
Online Χρηματοδότηση
Περιγραφή
Διατίθεται διαμέρισμα πρώτου ορόφου συνολικής επιφάνειας 80,40 τ.μ. στη Νέα Ιωνία, Αττικής. Αποτελείται από δύο ευρύχωρα υπνοδωμάτια, ένα μπάνιο, φωτεινό καθιστικό και ξεχωριστή κουζίνα. Βρίσκεται μόλις 600 μέτρα από τον σταθμό του ηλεκτρικού «Νέα Ιωνία», προσφέροντας εύκολη πρόσβαση στο κέντρο της Αθήνας και στις γύρω περιοχές. Το διαμέρισμα είναι φωτεινό, λειτουργικό και κατάλληλο για επενδυτική εκμετάλλευση, καθώς η περιοχή παρουσιάζει έντονη ζήτηση για ενοικίαση και αυξανόμενη κινητικότητα στην αγορά ακινήτων. Τιμή: 119.000€