Classified id:
54283897
Category:
Apartment
Location:
Thessaloniki - center » Doxa
Price per sqm:
€ 8.12 /sqm
Area:
80 sqm
Available from:
18/05/2026
Bedrooms:
2 bedrooms
Floor:
1st
Construction year:
1980
System of heating:
Autonomous heating system
Bathrooms:
0
Heat medium:
Natural gas
Energy class:
C
Living rooms:
1
Kitchens:
1
Modified:
8 days ago
Views:
8
Link:
www.plot.gr/54283897
Telephone:
Online Finance
Description
ΔΟΞΑ ΕΝΟΙΚΙΑΖΕΤΑΙ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ 80τ.μ. 1ου ορόφου με έτος κατασκευής 1980. Το διαμέρισμα είναι ανακαινισμένο και αποτελείται από 1 μεγάλο σαλόνι 2 άνετα υπνοδωμάτια 1 φωτεινη κουζίνα και 1 μπάνιο. Η θέρμανσή του είναι ατομική με Φυσικό Αέριο ενώ διαθέτει και κλιματισμό . Επίσης διαθέτει ,Βεράντες και Ασανσέρ. Το ακίνητο βρισκεται σε ησυχη γειτονιά δίπλα σε στάση λεοφωρειου μαγαζιά,αγορά κ.α. Ιδανικό για φοιτητές, ζευγαρια και οικογένειες. Τιμή (650€)
Κωδ.ακινήτου 218109
***Για την υπόδειξη του ακινήτου είναι απαραίτητη η προσκόμιση αστυνομικής ταυτότητας ή ΑΦΜ***
2310 Real Estate Agency Μητροπόλεως 110 & Εθνικής Αμύνης 3, 1ος όροφος ,Τηλέφωνο Γραφείου: 2310 231043, Ώρες επικοινωνίας: 9:00 - 21:00