Δωρεάν Καταχώριση
1
/
10
Αναζήτηση
Ακίνητα
Πώληση
Κατοικία
Αθήνα - κέντρο
Αμπελόκηποι - πεντάγωνο
Διαμέρισμα 27 τ.μ. για πώληση, Αθήνα - Κέντρο, Αμπελόκηποι - Πεντάγωνο
50.000
€
Κατηγορία
Διαμέρισμα
Περιοχή
Πανόρμου
Τιμή
50.000 €
Εμβαδόν
27 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
€ 1851 /τ.μ.
Υπνοδωμάτια
1 υπνοδωμάτια
Σύστημα θέρμανσης
Χωρίς θέρμανση
Μπάνια
1
Κουζίνες
1