Αριθμός αγγελίας:
54279715
Κωδικός ακινήτου:
521532
Τιμή:
235.000 €
Κατηγορία:
Διαμέρισμα
Περιοχή:
Αθήνα - κέντρο » Κυψέλη » Άνω κυψέλη - ευελπίδων
Τιμή ανά τ.μ.:
€ 4433 /τ.μ.
Εμβαδόν:
53 τ.μ.
Διαθέσιμο από:
18/05/2026
Υπνοδωμάτια:
1 υπνοδωμάτια
Όροφος:
4ος
Έτος κατασκευής:
Υπό κατασκευή
Σύστημα θέρμανσης:
Αυτόνομη θέρμανση
Μπάνια:
1
Μέσο θέρμανσης:
Αντλία θερμότητας
Ενεργειακή κλάση:
A+
Τελευταία αλλαγή:
7 ημέρες πριν
Εμφανίσεις αγγελίας:
11
Σύνδεσμος:
www.plot.gr/54279715
Τηλέφωνο:
Online Χρηματοδότηση
Περιγραφή
Το ακίνητο δεν διαθέτει περιγραφή. Επικοινωνήστε με τον μεσίτη για περισσότερες πληροφορίες.