Αριθμός αγγελίας:
54189959
Κωδικός ακινήτου:
519145
Τιμή:
240.000 €
Κατηγορία:
Οικόπεδο
Περιοχή:
Θεσσαλονίκη - περιφ/κοί δήμοι » Ελευθέριο-κορδελιό » Νέο κορδελιό
Τιμή ανά τ.μ.:
€ 995 /τ.μ.
Εμβαδόν:
241 τ.μ.
Διαθέσιμο από:
13/05/2026
Ζώνη:
Οικιστική ζώνη
Μήκος πρόσοψης:
10 μέτρα
Τελευταία αλλαγή:
11 ημέρες πριν
Εμφανίσεις αγγελίας:
1
Σύνδεσμος:
www.plot.gr/54189959
Τηλέφωνο:
Online Χρηματοδότηση
Περιγραφή
Πωλείται οικόπεδο 241 τ. μ., εντός σχεδίου, σε εξαιρετικό σημείο του Δήμου Ελευθερίου-Κορδελιού.
Είναι επίπεδο, προσόψεως, διαμπερές, νότιο και βορεινό εφόσον έχει όψεις σε δύο δρόμους, άρτιο και οικοδομήσιμο, με Συντελεστή Δόμησης 1,8 και Συντελεστή Κάλυψης 60 και βρίσκεται πολύ κοντά σε πάρκο, σχολεία, καταστήματα, σούπερ μάρκετ, υπηρεσίες, στάσεις αστικών λεωφορείων, την περιφερειακή οδό και ό,τι χρειάζεται κάποιος για μια άνετη διαβίωση εντός του πολεοδομικού συγκρoτήματος.
Αξίζει κάποιος να επενδύσει σ' αυτό καθώς δεν υπάρχουν πολλά αντίστοιχα οικόπεδα στην περιοχή.