Αριθμός αγγελίας:
54152325
Κωδικός ακινήτου:
6-2049
Τιμή:
230.000 €
Κατηγορία:
Διαμέρισμα
Περιοχή:
Θεσσαλονίκη - κέντρο » Ανάληψη
Τιμή ανά τ.μ.:
€ 2500 /τ.μ.
Εμβαδόν:
92 τ.μ.
Διαθέσιμο από:
12/05/2026
Υπνοδωμάτια:
2 υπνοδωμάτια
Όροφος:
5ος
Έτος κατασκευής:
1989
Σύστημα θέρμανσης:
Αυτόνομη θέρμανση
Μπάνια:
1
Μέσο θέρμανσης:
Φυσικό αέριο
Ενεργειακή κλάση:
Γ
Κουζίνες:
1
Τελευταία αλλαγή:
8 ημέρες πριν
Εμφανίσεις αγγελίας:
1
Σύνδεσμος:
www.plot.gr/54152325
Τηλέφωνο:
Online Χρηματοδότηση
Περιγραφή
Κωδικός ακινήτου: 6-2049 - Δήμος Θεσσαλονίκης Ανάληψη ΠΩΛΕΙΤΑΙ διαμέρισμα στον 5 ο όροφο συνολικής επιφάνειας 92.00 τ.μ. . Αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλοκουζίνα, μπάνιο . Είναι κατασκευασμένο το 1989 με ενεργειακή κλάση Γ και διαθέτει θέρμανση αυτόνομη - φυσικού αερίου, θέα σε ανοιχτό ορίζοντα, κουφώματα συνθετικά, πατώματα από πλακάκι, πόρτα ασφαλείας, ανελκυστήρα, πάρκινγκ, διπλά τζάμια, ανοιχτωσιά - Τιμή: 230.000 € (Κωδικός γραφείου ΣΛ 230) Αποτελείται από:- Σαλοκουζίνα- Μεγάλη εμπρόσθια βεράντα και μια οπίσθιαΠόρτα ασφαλείαςΣυνθετικά κουφώματα με διπλά τζάμιαΜόνωση στη ταράτσαΣίτεςΤο διαμέρισμα είναι σε άριστη κατάσταση, εμπρόσθιο, διαμπερές και πολύ φωτεινό. Βλέπει σε ανοιχτωσιά. Εχει γίνει ανακαίνιση σε κουφώματα, υδραυλικά και ηλεκτρολογικά. Η οικοδομή έχει άδεια το 1989 αλλά κατοικήθηκε αρκετά χρόνια αργότερα. Επίσης είναι καθαρή και προσεγμένη με λίγα διαμερίσματα, πέντε στο σύνολο.Κατάλληλο για ιδιοκατοίκηση αλλά και για επένδυση!