Αριθμός αγγελίας:
54130713
Κατηγορία:
Διαμέρισμα
Τιμή:
195.000 €
Περιοχή:
Αθήνα - νότια προάστια » Άγιος δημήτριος » Μοναστήριο
Τιμή ανά τ.μ.:
€ 1772 /τ.μ.
Εμβαδόν:
110 τ.μ.
Υπνοδωμάτια:
3 υπνοδωμάτια
Όροφος:
1ος
Έτος κατασκευής:
1980
Σύστημα θέρμανσης:
Κεντρική θέρμανση
Διαμέρισμα και Δώμα Προς Πώληση, 1ου & 2ου ορόφου , στον Άγιο Δημήτριο.
Εξαιρετική επένδυση για αποκόμιση ικανοποιητικης απόδοσης .
Το εμβαδόν του ακινήτου είναι 110 τ.μ. εκ των οποίων τα 85 τ.μ. 1ος όροφος & 25 τ.μ. Δώμα.
Αποτελείται από: 3 υπνοδωμάτια, 1 μπάνιο, 1 αυτόνομη κουζίνα, 1 ανεξάρτητο σαλόνι. Έχει κατασκευαστεί το 1980.
Η θέρμανση του ακινήτου είναι Κεντρική με Πετρέλαιο, ενώ επίσης διατίθεται Καλοριφέρ, έχει κουφώματα Αλουμινίου με Μονά τζάμια,
ενεργειακό πιστοποιητικό: Δ και τα δάπεδα είναι: Μάρμαρο, έχει θέα Ανοιχτωσιά, Ανεμπόδιστη και έχει Νότιο προσανατολισμό.
Το ακίνητο είναι Προσόψεως, Φωτεινό, Ευάερο, Ευήλιο, Διαμπερές, είναι κατάλληλο για Επένδυση.
Ιδιώτης
Μην στείλεις προκαταβολή εάν δεν δεις πρώτα το ακίνητο