Αριθμός αγγελίας:
54116609
Κωδικός ακινήτου:
2374826
Τιμή:
95.000 €
Κατηγορία:
Διαμέρισμα
Περιοχή:
Πειραιάς - προάστια » Ταύρος
Τιμή ανά τ.μ.:
€ 1759 /τ.μ.
Εμβαδόν:
54 τ.μ.
Υπνοδωμάτια:
1 υπνοδωμάτια
Όροφος:
4ος
Έτος κατασκευής:
1985
Σύστημα θέρμανσης:
Χωρίς θέρμανση
Μπάνια:
1
Ενεργειακή κλάση:
Ε
Σαλόνια:
1
Ζώνη:
Οικιστική ζώνη
Τελευταία αλλαγή:
26 ημέρες πριν
Εμφανίσεις αγγελίας:
10
Σύνδεσμος:
www.plot.gr/54116609
Τηλέφωνο:
Online Χρηματοδότηση
Περιγραφή
Διαμέρισμα Προς Πώληση, όροφος: 4ος, στην περιοχή: Ταύρος. Το εμβαδόν του ακινήτου είναι 54 τ.μ.. Αποτελείται από: 1 Υ/Δ, 1 μπάνιο, 1 κουζίνα, 1 σαλόνι. Έχει κατασκευαστεί το 1985. Η θέρμανση του ακινήτου είναι Χωρίς, ενώ επίσης διατίθεται Κλιματισμός, έχει κουφώματα Αλουμινίου με Διπλά τζάμια, ενεργειακό πιστοποιητικό: Ε. Η κατάστασή του είναι: Ανακαινισμένο, Πολύ καλή. Το ακίνητο είναι Φωτεινό και επίσης διαθέτει τα παρακάτω χαρακτηριστικά και πλεονεκτήματα: Τέντες, Ασανσέρ, Πόρτα Ασφαλείας.
Το στίγμα στο χάρτη είναι ενδεικτικό και δεν υποδεικνύει την ακριβή θέση του ακινήτου.
Ως μεσιτικό γραφείο διαθέτουμε τμήμα ανακαινίσεων καλέστε μας για να σας ενημερώσουμε για το πόσο θα κοστίσει η ανακαινίση του συγκεκριμένου ακινήτου
Deal Ideal Real Estate
Επισκεφθείτε το και στο site μας https://www.dealideal.gr
με τον κωδικό: 2374826