Αριθμός αγγελίας:
54082623
Κωδικός ακινήτου:
1061-15668
Τιμή:
102.000 €
Κατηγορία:
Studio / Γκαρσονιέρα
Περιοχή:
Θεσσαλονίκη - κέντρο » Ανάληψη
Τιμή ανά τ.μ.:
€ 4080 /τ.μ.
Εμβαδόν:
25 τ.μ.
Διαθέσιμο από:
08/05/2026
Υπνοδωμάτια:
1 υπνοδωμάτια
Όροφος:
3ος
Έτος κατασκευής:
1965
Σύστημα θέρμανσης:
Αυτόνομη θέρμανση
Μπάνια:
2
Μέσο θέρμανσης:
Φυσικό αέριο
Ενεργειακή κλάση:
Γ
Σαλόνια:
1
Κουζίνες:
1
Τελευταία αλλαγή:
9 ημέρες πριν
Εμφανίσεις αγγελίας:
11
Σύνδεσμος:
www.plot.gr/54082623
Τηλέφωνο:
Online Χρηματοδότηση
Περιγραφή
Πωλείται γκαρσονιέρα 25 τ.μ. στην περιοχή Ανάληψη, στην τιμή των 102.000€, ιδανική για επένδυση ή ιδιοκατοίκηση.Διαθέτει θέρμανση με φυσικό αέριο, συνθετικά κουφώματα, δάπεδα από πλακάκι, πόρτα ασφαλείας και εντοιχιζόμενη ντουλάπα. Είναι προσόψεως, με νότιο προσανατολισμό και θέα Βρίσκεται σε σημείο με εύκολη πρόσβαση από άσφαλτο και άμεση εξυπηρέτηση από αστική συγκοινωνία.Κωδικός ακινήτου:1061-15668 Για την υπόδειξη του ακινήτου είναι απαραίτητη η επίδειξη αστυνομικής ταυτότητας, διαβατηρίου ή ΑΦΜ.
Οι πληροφορίες και τα χαρακτηριστικά των ακινήτων έχουν καταχωρηθεί σύμφωνα με τα στοιχεία που μας παρείχε ο εντολέας.
Το σημείο στο χάρτη ενδέχεται να μην ανταποκρίνεται στην ακριβή τοποθεσία του ακινήτου.
Όλα τα ακίνητα που προβάλλονται διαδικτυακά είναι διαθέσιμα, καθώς η ενημέρωση γίνεται διαρκώς και τα μη διαθέσιμα αφαιρούνται άμεσα.