Αριθμός αγγελίας:
54079446
Κωδικός ακινήτου:
29485
Κατηγορία:
Αίθουσα
Περιοχή:
Αθήνα - δυτικά προάστια » Χαϊδάρι » Σκαραμαγκάς
Τιμή ανά τ.μ.:
€ 5.71 /τ.μ.
Εμβαδόν:
1.400 τ.μ.
Διαθέσιμο από:
03/12/2025
Έτος κατασκευής:
2006
Σύστημα θέρμανσης:
Χωρίς θέρμανση
Μέσο θέρμανσης:
Χωρίς θέρμανση
Ενεργειακή κλάση:
Β
Τελευταία αλλαγή:
20 ημέρες πριν
Εμφανίσεις αγγελίας:
12
Σύνδεσμος:
www.plot.gr/54079446
Τηλέφωνο:
Online Χρηματοδότηση
Περιγραφή
Κωδικός ακινήτου: 29485 - Χαϊδάρι Σκαραμαγκάς ΕΝΟΙΚΙΑΖΕΤΑΙ αίθουσα 2 επιπέδων συνολικής επιφάνειας 1400.00 τ.μ. σε οικόπεδο 1600 τ.μ. . Αποτελείται από . Είναι κατασκευασμένος το 2006 με ενεργειακή κλάση Β - Τιμή: 8.000 € Χαιδάρι , Σκαραμαγκάς επαγγελματικό ακίνητο 1.400 τμ, σε 2 επιφάνειες, υπερυψωμένο ισόγειο και επίσης φωτεινό υπερυψωμένο υπόγειο, σε 1.700 τμ οικοπεδο, και με υπόλοιπο ΣΔ για έναν Οροφο ακόμα, με άνετη πρόσβαση ... Ραντεβού Πραγματοποιούνται Και Τα Σαββατοκύριακα . Για άμεση επικοινωνία καλέστε ( Όλες τις ώρες ) στο 6937337383 - Σύνδεση και με Viber .... (( Το στίγμα της διεύθυνση του ακινήτου στον χάρτη Είναι κατά προσέγγιση )) ... Τιμή: 8.000 €