Apartment 50 sqm for rent, Athens - Center, Gizi - Pedion Areos
470€
Category
Apartment
Location
Platia gkizi
Price
470 €
Area
50 sqm
Price per sqm
€ 9.4 /sqm
Bedrooms
1 bedrooms
System of heating
Without heating
Bathrooms
1
Living rooms
1
Kitchens
1
Characteristics
Classified id:
54076982
Property code:
5187
Category:
Apartment
Location:
Athens - center » Gizi - pedion areos » Platia gkizi
Price per sqm:
€ 9.4 /sqm
Area:
50 sqm
Available from:
08/05/2026
Bedrooms:
1 bedrooms
Floor:
Ground floor
Construction year:
1975
System of heating:
Without heating
Bathrooms:
1
Heat medium:
Without heating
Energy class:
E
Living rooms:
1
Kitchens:
1
Residential zone:
Residential
Modified:
6 days ago
Views:
15
Link:
www.plot.gr/54076982
Telephone:
(ΑΚΙΝΗΤΑ ΚΑΠΕΛΛΗ ΤΑΤΑΚΗ)
Online Finance
Description
ΓΚΥΖΗ,ΥΠΕΡΥΨΩΜΕΝΟ ΙΣΟΓΕΙΟ 50 Τ.Μ.ΑΠΟΤΕΛΕΙΤΑΙ ΑΠΟ ΧΩΡΟ ΥΠΟΔΟΧΗΣ,ΣΑΛΟΝΙ , ΚΟΥΖΙΝΑ,1 ΥΠΝΟΔΩΜΑΤΙΟ ΜΕ ΕΝΑ Α/C, ΚΑΙ ΜΠΑΝΙΟ.ΤΟ ΠΑΤΩΜΑ ΕΙΝΑΙ ΜΩΣΑΙΚΟ ΚΑΙ ΞΥΛΟ.Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΝΑΚΑΙΝΙΣΜΕΝΑ ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕ ΑΛΟΥΜΙΝΙΑ ΠΑΡΑΘΥΡΑ.ΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΔΙΑΘΕΤΕΙ ΞΥΛΙΝΑ ΚΟΥΦΩΜΑΤΑ.ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΟΨΕΩΣ,ΔΙΑΜΠΕΡΕΣ ΚΑΙ ΦΩΤΕΙΝΟ.ΣΕ ΠΟΛΥ ΗΣΥΧΗ ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ ΑΛΛΑ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ ΓΚΥΖΗ.(5187) ΑΚΙΝΗΤΑ ΚΑΠΕΛΛΗ ΤΑΤΑΚΗ 2106462792-2106462723