Αριθμός αγγελίας:
54074884
Κωδικός ακινήτου:
520527
Τιμή:
160.000 €
Κατηγορία:
Διαμέρισμα
Περιοχή:
Αθήνα - νότια προάστια » Άγιος δημήτριος » Μοναστήριο
Τιμή ανά τ.μ.:
€ 3902 /τ.μ.
Εμβαδόν:
41 τ.μ.
Διαθέσιμο από:
08/05/2026
Υπνοδωμάτια:
1 υπνοδωμάτια
Όροφος:
1ος
Έτος κατασκευής:
1980
Σύστημα θέρμανσης:
Αυτόνομη θέρμανση
Μπάνια:
1
Μέσο θέρμανσης:
Χωρίς θέρμανση
Ενεργειακή κλάση:
Γ
Τελευταία αλλαγή:
9 ημέρες πριν
Εμφανίσεις αγγελίας:
3
Σύνδεσμος:
www.plot.gr/54074884
Τηλέφωνο:
Online Χρηματοδότηση
Περιγραφή
Ανακαινισμένο διαμέρισμα 41 τ.μ. 1ου ορόφου – Ιδανική επιλογή για κατοικία ή επένδυση.
Διατίθεται πλήρως ανακαινισμένο διαμέρισμα 41 τ.μ. στον 1ο όροφο, μια εξαιρετική επιλογή για ιδιοκατοίκηση ή επενδυτική αξιοποίηση σε περιοχή με σταθερά αυξανόμενο ενδιαφέρον.
Το ακίνητο διαθέτει ένα άνετο υπνοδωμάτιο και λειτουργική διαρρύθμιση που αξιοποιεί ιδανικά κάθε τετραγωνικό μέτρο, προσφέροντας έναν σύγχρονο και πρακτικό χώρο διαβίωσης. Η ανακαίνισή του το 2026 εξασφαλίζει σύγχρονη αισθητική και αναβαθμισμένες υποδομές, καλύπτοντας πλήρως τις απαιτήσεις της σύγχρονης κατοικίας.
Βρίσκεται σε ήσυχη και οργανωμένη περιοχή, κοντά σε σχολεία, αγορά και μέσα μαζικής μεταφοράς, προσφέροντας άνεση και ευκολία στην καθημερινότητα.
Η τοποθεσία του, μόλις 1.400 μέτρα από τους σταθμούς Μετρό Αλίμου και Ηλιούπολης, εξασφαλίζει άμεση πρόσβαση στο κέντρο της Αθήνας και σε βασικούς προορισμούς, ενισχύοντας σημαντικά την αξία και τις προοπτικές αξιοποίησής του.
Αποτελεί εξαιρετική πρόταση τόσο για πρώτη κατοικία όσο και για επένδυση με προοπτικές σταθερής μισθωτικής απόδοσης σε μία ιδιαίτερα αναπτυσσόμενη περιοχή.