Αριθμός αγγελίας:
54063172
Κωδικός ακινήτου:
520954
Τιμή:
140.000 €
Κατηγορία:
Διαμέρισμα
Περιοχή:
Αθήνα - δυτικά προάστια » Περιστέρι » Κέντρο
Τιμή ανά τ.μ.:
€ 1794 /τ.μ.
Εμβαδόν:
78 τ.μ.
Διαθέσιμο από:
07/05/2026
Υπνοδωμάτια:
2 υπνοδωμάτια
Όροφος:
1ος
Έτος κατασκευής:
1980
Σύστημα θέρμανσης:
Κεντρική θέρμανση
Μπάνια:
1
Μέσο θέρμανσης:
Κλιματιστικό, Πετρέλαιο
Ενεργειακή κλάση:
Δ
Κουζίνες:
1
Τελευταία αλλαγή:
10 ημέρες πριν
Εμφανίσεις αγγελίας:
11
Σύνδεσμος:
www.plot.gr/54063172
Τηλέφωνο:
Online Χρηματοδότηση
Περιγραφή
Εξαιρετικη ευκαιρία, διαμέρισμα, στο κέντρο του Περιστερίου, 1ου ορόφου, 78 τ.μ. κατασκευής 1980 πωλείται. Βρίσκεται σε αποσταση 300 μετρων απο τον σταθμό του μετρό "Περιστέρι ", σε δρόμο με υψηλή ζήτηση. Είναι ιδανικό τόσο για μόνιμη κατοικία οσο και για εμπορική εκμετάλλευση.
Διαθέτει ασανσέρ, 2 υπνοδωμάτια, μεγάλο μπάνιο, μεγάλο σαλόνι με ευρύχωρο μπαλκόνι με απεριόριστη θέα, κουζίνα με μπαλκόνι και χωλ.
Η κουζίνα εχει ανακαινιστει το 2010. Ως μέσο θέρμανσης υπάρχει κεντρική πετρελαίου και κλιματιστικά, έχει κουφώματα αλουμινίου και σίτες.