Αριθμός αγγελίας:
54042749
Κωδικός ακινήτου:
3-2233
Τιμή:
270.000 €
Κατηγορία:
Διαμέρισμα
Περιοχή:
Αθήνα - νότια προάστια » Νέα σμύρνη » Χρυσάκη
Τιμή ανά τ.μ.:
€ 3461 /τ.μ.
Εμβαδόν:
78 τ.μ.
Διαθέσιμο από:
06/05/2026
Υπνοδωμάτια:
2 υπνοδωμάτια
Όροφος:
5ος
Έτος κατασκευής:
1978
Σύστημα θέρμανσης:
Αυτόνομη θέρμανση
Μπάνια:
2
Μέσο θέρμανσης:
Φυσικό αέριο
Ενεργειακή κλάση:
Ε
Σαλόνια:
1
Κουζίνες:
1
Τελευταία αλλαγή:
10 ημέρες πριν
Εμφανίσεις αγγελίας:
9
Σύνδεσμος:
www.plot.gr/54042749
Τηλέφωνο:
Online Χρηματοδότηση
Περιγραφή
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ, Πωλείται Διαμέρισμα 78 τ.μ., στο 5ο όροφο, Ρετιρέ, Διαμπερές, Προσόψεως και Φωτεινό. Έχει κατασκευαστεί το 1978 και ανακαινίστηκε το 2025. Αποτελείται από: 2 Υ/Δ, Σαλόνι, Κουζίνα, 1 Μπάνιο, 1 WC, 1 Αποθήκη, Laundry room (αποθηκευτικός χώρος) και Βεράντες. Τα Δάπεδα είναι: Πλακάκι και η Θέρμανση: Αυτόνομη φυσικού αερίου. Διαθέτει: Πόρτα ασφαλείας, Κουφώματα αλουμινίου με διπλά Τζάμια, ηλεκτρικά Ρολά, προεγκατάσταση Ηλιακού θερμοσίφωνα, Ασανσέρ, Τέντες, καινούργιες Ηλεκτρικές και Υδραυλικές εγκαταστάσεις, Συναγερμό, Νυχτερινό ρεύμα και είναι Βαμμένο. Βρίσκεται κοντά σε ΜΜΜ, Αγορά, Σχολεία, Πλατεία και Πάρκο. Είναι Επενδυτικό και κατάλληλο για Επαγγελματική εκμετάλλευση με πολύ καλή απόδοση. Τιμή: 270.000 €. ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ Ιmperial Property. Τηλέφωνα επικοινωνίας: 6906385904 - 6986757717.ΠΡΟΣΟΧΗ: Για την υπόδειξη του ακινήτου είναι απαραίτητη η
υπόδειξη της αστυνομικής ταυτότητας και του Α.Φ.Μ. σας σύμφωνα με τον
Ν.4072/11-4-2012 ΦΕΚ 86Α. Οι πληροφορίες για το ακίνητο έχουν δοθεί από τον
ιδιοκτήτη. Η θέση του ακινήτου στο χάρτη έχει τοποθετηθεί κατά προσέγγιση. Η
ακριβής διεύθυνσης του ακινήτου παρέχεται κατά την υπόδειξη του ακινήτου. Για