Δωρεάν Καταχώριση
1
/
17
Αναζήτηση
Ακίνητα
Πώληση
Κατοικία
Αττική - υπόλοιπο
Ραφήνα
Μεζονέτα 105 τ.μ. για πώληση, Αττική - Υπόλοιπο, Ραφήνα
Μεζονέτα 105 τ.μ. για πώληση, Αττική - Υπόλοιπο, Ραφήνα
285.000
€
Κατηγορία
Μεζονέτα
Περιοχή
Οικισμός κόκκινο λιμανάκι
Τιμή
285.000 €
Εμβαδόν
105 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
€ 2714 /τ.μ.
Υπνοδωμάτια
3 υπνοδωμάτια
Σύστημα θέρμανσης
Αυτόνομη θέρμανση
Μπάνια
1
Σαλόνια
1
Κουζίνες
1