Αριθμός αγγελίας:
54034084
Κωδικός ακινήτου:
1099-15669
Κατηγορία:
Διαμέρισμα
Περιοχή:
Θεσσαλονίκη - περιφ/κοί δήμοι » Καλαμαριά » Κέντρο
Τιμή ανά τ.μ.:
€ 8.0 /τ.μ.
Εμβαδόν:
85 τ.μ.
Διαθέσιμο από:
06/05/2026
Υπνοδωμάτια:
2 υπνοδωμάτια
Όροφος:
1ος
Έτος κατασκευής:
1989
Σύστημα θέρμανσης:
Αυτόνομη θέρμανση
Μπάνια:
1
Μέσο θέρμανσης:
Φυσικό αέριο
Ενεργειακή κλάση:
Γ
Σαλόνια:
1
Κουζίνες:
1
Τελευταία αλλαγή:
10 ημέρες πριν
Εμφανίσεις αγγελίας:
18
Σύνδεσμος:
www.plot.gr/54034084
Τηλέφωνο:
Online Χρηματοδότηση
Περιγραφή
Κωδικός ακινήτου: 1099-15669 - Καλαμαριά Κέντρο ΕΝΟΙΚΙΑΖΕΤΑΙ διαμέρισμα 1ος υπερυψωμένος συνολικής επιφάνειας 85.00 τ.μ. σε οικόπεδο 500 τ.μ. . Αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλόνι, κουζίνα, μπάνιο . Είναι κατασκευασμένο το 1989 με ενεργειακή κλάση Γ και διαθέτει θέρμανση ατομική - φυσικό αέριο, κουφώματα αλουμινίου συρόμενα, πατώματα από μάρμαρο και ξύλο, πόρτα θωρακισμένη, ανελκυστήρα, προεγκατάσταση συναγερμού, διπλά τζάμια, ανοιχτωσιά, οπτικές ίνες απόσταση από θάλασσα 800 μέτρα απόσταση από αεροδρόμιο 14000 μέτρα απόσταση από μετρό 250 μέτρα - Τιμή: 680 € Ευρύχωρο Διαμέρισμα 2 Δωματίων στην Καρδιά της Καλαμαριάς – 85 τ.μ.Προς ενοικίαση διατίθεται φωτεινό και προσεγμένο διαμέρισμα 2 δωματίων, συνολικής επιφάνειας 85 τ.μ., σε εξαιρετική τοποθεσία στο κέντρο της Καλαμαριάς Θεσσαλονίκης.Το ακίνητο ξεχωρίζει για τη λειτουργική του διαρρύθμιση και την άνετη κατανομή των χώρων:✨ Χαρακτηριστικά: Άνετο και φωτεινό σαλόνι Ξεχωριστή τραπεζαρία, ιδανική για καθημερινή χρήση και φιλοξενία Ανεξάρτητη κουζίνα με πρακτική διάταξη Υπνοδωμάτιο με ξύλινο δάπεδο Υπόλοιποι χώροι με μαρμάρινο δάπεδο Μεγάλα ανοίγματα που προσφέρουν φυσικό φως Πρόσβαση σε μπαλκόνι ???? Τοποθεσία:Το διαμέρισμα βρίσκεται σε μία από τις πιο περιζήτητες περιοχές της Θεσσαλονίκης, την Καλαμαριά, με άμεση πρόσβαση σε: καταστήματα, καφέ και εστιατόρια μέσα μαζικής μεταφοράς το κέντρο της πόλης ⸻ Συνοπτικά:Μία εξαιρετική επιλογή για ενοικίαση, που συνδυάζει άνεση, λειτουργικότητα και προνομιακή τοποθεσία.