Location:
Thessaloniki - suburbs » Sikies » Kallithea
Price per sqm:
€ 7.5 /sqm
Area:
60 sqm
Available from:
07/05/2026
Bedrooms:
2 bedrooms
Floor:
Ground floor
Construction year:
2000
System of heating:
Autonomous heating system
Bathrooms:
1
Heat medium:
Aircondition
Energy class:
A
Living rooms:
1
Kitchens:
1
Residential zone:
Commercial
Modified:
6 days ago
Views:
38
Link:
www.plot.gr/54033474
Online Finance
Description
ΣΥΚΙΕΣ Π. ΦΑΝΕΡΟΜΕΝΗ. απεναντι απο τις 12οροφες τις οδού λαγκάδια ενοικιάζεται - πωλείται ισόγειο διαμέρισμα 60 τμ με 2 δωμάτια χωλ κουζίνα μπάνιο ανακαινισμενο με ηλεκτρικές συσκευές ερκοντισιον ενοίκιο 450 € πώληση 60.000 € τηλ 6936076181 ERA MESITIKO
Private
Do not send a down payment if you haven't seen the property first