Category:
Detached Home
Location:
Lesvos prefecture » Lesvos - mitilini » Pyrgelia
Price per sqm:
€ 1647 /sqm
Area:
170 sqm
Available from:
20/09/2024
Bedrooms:
4 bedrooms
Construction year:
1975
System of heating:
Autonomous heating system
Bathrooms:
1
Heat medium:
Petrol
Energy class:
E
Living rooms:
1
Kitchens:
1
Residential zone:
Residential
Modified:
22 days ago
Views:
15
Link:
www.plot.gr/54023221
Telephone:
Online Finance
Description
ΛΕΣΒΟΣ - ΜΥΤΙΛΗΝΗ, ΠΥΡΓΕΛΙΑ: ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΓΩΝΙΑΚΗ ΜΟΝΟΚΑΤΟΙΚΙΑ 170Τ.Μ. ΣΕ 242Τ.Μ. ΟΙΚΟΠΕΔΟ ΜΕ ΠΡΟΣΟΨΗ 10Μ. 3 ΕΠΙΠΕΔΩΝ ΜΕ ΑΥΤΟΝΟΜΗ ΘΕΡΜΑΝΣΗ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ. ΑΠΟΤΕΛΕΙΤΑΙ ΑΠΟ 4 ΥΠΝΟΔΩΜΑΤΙΑ, 1 ΚΟΥΖΙΝΑ, 1 ΣΑΛΟΝΙ, ΑΠΟΘΗΚΗ ΚΑΙ ΜΠΑΝΙΟ. ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΗ ΤΟ 1975 ΚΑΙ ΔΙΑΘΕΤΕΙ ΘΕΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ, ΘΕΣΗ ΣΤΑΘΜΕΥΣΗΣ, ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗ ΚΛΑΣΗ Ε, ΔΑΠΕΔΑ ΑΠΟ ΜΩΣΑΙΚΟ & ΞΥΛΟ. ΤΟ ΑΚΙΝΗΤΟ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΔΙΑΡΡΥΘΜΙΣΗ ΧΩΡΩΝ:ΥΠΟΓΕΙΟ ΑΠΟΤΕΛΟΥΜΕΝΟ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΕΝΙΑΙΟ ΧΩΡΟΙΣΟΓΕΙΟ:ΣΑΛΟΝΙ,ΚΟΥΖΙΝΑ ΚΑΙ ΓΡΑΦΕΙΟ1οΣ: 4 ΥΠΝΟΔΩΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΙΟ ΕΙΝΑΙ ΙΔΑΝΙΚΗ ΓΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ Η ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΥΣ ΧΩΡΙΣ ΜΗΝΙΑΙΑ ΚΟΙΝΟΧΡΗΣΤΑ ΚΑΙ ΕΠΙΤΡΕΠΟΝΤΑΙ ΤΑ ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΑ. ΤΙΜΗ 280.000€ | ΚΩΔΙΚΟΣ ΑΚΙΝΗΤΟΥ: #393 ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΛΟΥΚΙΑΝΟΥ ΡΑΛΛΙΔΗ <<ΚΤΗΜΑΤΕΜΠΟΡΙΚΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ>>