Apartment 90 sqm for rent, Drama Prefecture, Drama
Apartment 90 sqm for rent, Drama Prefecture, Drama
420€
Category
Apartment
Location
Center
Price
420 €
Area
90 sqm
Price per sqm
€ 4.67 /sqm
Bedrooms
2 bedrooms
System of heating
Autonomous heating system
Bathrooms
1
Living rooms
1
Kitchens
1
Characteristics
Classified id:
54004319
Category:
Apartment
Location:
Drama prefecture » Drama » Center
Price per sqm:
€ 4.67 /sqm
Area:
90 sqm
Available from:
03/05/2026
Bedrooms:
2 bedrooms
Floor:
4th
Construction year:
1980
System of heating:
Autonomous heating system
Bathrooms:
1
Heat medium:
Aircondition
Energy class:
D
Living rooms:
1
Kitchens:
1
Residential zone:
Residential
Modified:
3 hours ago
Views:
58
Link:
www.plot.gr/54004319
Online Finance
Description
Ενοικιάζεται πρόσφατα ανακαινισμένο διαμέρισμα 90 τ.μ. στον 4ο όροφο, με 2 υπνοδωμάτια, 1 σαλόνι, 1 κουζίνα, 1 μπάνιο και αποθήκη. Βρίσκεται σε οικιστική ζώνη, με ταχυδρομικό κώδικα 66100, και διαθέτει θέα και βεράντα. Η θέρμανση γίνεται με κλιματιστικό. Το διαμέρισμα έχει βαφτεί και είναι ανακαινισμένο, με ανελκυστήρα για εύκολη πρόσβαση. Η τιμή είναι 420€ και είναι συζητήσιμη. Υπάρχει δυνατότητα για εύκολο παρκάρισμα, και βρίσκεται αρκετά κοντά στο κέντρο. Η ενεργειακή κλάση είναι Δ, και έτος κατασκευής είναι 1980. Η τοποθεσία, με συντεταγμένες 41.1529813, 24.140967, είναι εξαιρετική, προσφέροντας ηρεμία και ταυτόχρονα εύκολη πρόσβαση στις ανέσεις της πόλης. Είναι διαθέσιμο από 03/05/2026.