Δωρεάν Καταχώριση
1
/
3
Αναζήτηση
Ακίνητα
Ενοικίαση
Κατοικία
Αχαΐα
Πάτρα
Διαμέρισμα 58 τ.μ. για ενοικίαση, Αχαΐα, Πάτρα
Διαμέρισμα 58 τ.μ. για ενοικίαση, Αχαΐα, Πάτρα
300
€
Κατηγορία
Διαμέρισμα
Περιοχή
Ανθούπολη
Τιμή
300 €
Εμβαδόν
58 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
€ 5.17 /τ.μ.
Υπνοδωμάτια
1 υπνοδωμάτια
Σύστημα θέρμανσης
Αυτόνομη θέρμανση
Μπάνια
1
Σαλόνια
1
Κουζίνες
1
Αγγελίες χρήστη