Αριθμός αγγελίας:
51755160
Κατηγορία:
Μονοκατοικία
Τιμή:
58.000 €
Περιοχή:
Μαγνησία » Βόλος » Τσιμπούκη
Τιμή ανά τ.μ.:
€ 1160 /τ.μ.
Εμβαδόν:
50 τ.μ.
Διαθέσιμο από:
22/01/2026
Υπνοδωμάτια:
1 υπνοδωμάτια
Έτος κατασκευής:
1965
Σύστημα θέρμανσης:
Χωρίς θέρμανση
Μπάνια:
1
Μέσο θέρμανσης:
Χωρίς θέρμανση
Ενεργειακή κλάση:
Ζ
Σαλόνια:
1
Κουζίνες:
1
Ζώνη:
Οικιστική ζώνη
Τελευταία αλλαγή:
1 μήνας πριν
Εμφανίσεις αγγελίας:
231
Σύνδεσμος:
www.plot.gr/51755160
Τηλέφωνο:
(Ηλίας Κοκμοτός)
Online Χρηματοδότηση
Περιγραφή
Πρόκειται για αντισεισμική μονοκατοικία συνολικής επιφάνειας 50 τετραγωνικών μέτρων μέσα σε οικόπεδο 120 τετραγωνικών μέτρων στην περιοχή της Ανάληψης στο Βόλο. Είναι ανατολικού προσανατολισμού και προσόψεως. Υπάρχει επίσης υπόλοιπο συντελεστή δόμησης. Βρίσκεται σε ήσυχη και αναβαθμισμένη γειτονιά της πόλης και σε ελάχιστη απόσταση από συγκοινωνίες, σχολεία, καταστήματα, μάρκετ και λοιπά.
Το γραφείο μας για την άριστη εξυπηρέτηση των πελατών μας, συνεργάζεται με άρτιο επιστημονικό προσωπικό, συμβολαιογράφους, μηχανικούς, δικηγόρους, λογιστές και τεχνικούς διαφόρων ειδικοτήτων. Επίσης αναλαμβάνουμε τακτοποιήσεις αυθαιρέτων, ανακαινίσεις, εκδόσεις ενεργειακών πιστοποιητικών καθώς και εκτιμήσεις ακινήτων.
Ηλίας Κοκμοτός