Classified id:
50794054
Property code:
7425
Category:
Studio
Location:
Thessaloniki - center » Kamara
Price per sqm:
€ 9.0 /sqm
Area:
50 sqm
Available from:
15/12/2025
Bedrooms:
1 bedrooms
Construction year:
1975
System of heating:
Autonomous heating system
Bathrooms:
1
Heat medium:
Without heating
Energy class:
D
Floor:
3rd
Modified:
more than 2 months ago
Views:
80
Link:
www.plot.gr/50794054
Telephone:
Online Finance
Description
Θεσσαλονίκη, Κέντρο: Ενοικιάζεται μερικώς ανακαινισμένη Γκαρσονιέρα 50τ.μ. στον 3ο όροφο με ασανσέρ με αυτόνομη θέρμανση θερμοπομπού. Αποτελείται από 1 υπνοδωμάτιο, 1 σαλονοκουζίνα και μπάνιο. Είναι κατασκευασμένη το 1975, βαμμένη και διαθέτει συνθετικά κουφώματα με διπλά τζάμια, πόρτα ασφαλείας, κλιματισμό, ενεργειακή κλάση Δ. Είναι ιδανική για φοιτητές ή οικογένειες ή εργαζόμενους. Επιπλέον χαρακτηριστικά: Πλυντήριο Ρούχων . Τιμή 450€ | Κωδικός Ακινήτου: #7425 Οι πληροφορίες και τα χαρακτηριστικά των ακινήτων έχουν καταχωρηθεί βάσει στοιχείων και πληροφοριών που προσκόμισε ο ιδιοκτήτης του ακινήτου. Η διεύθυνση που αναγράφεται είναι ενδεικτική Για την υπόδειξη του ακινήτου είναι απαραίτητη η προσκόμιση της αστυνομικής ταυτότητας ή του ΑΦΜ.