Classified id:
50667843
Category:
Land Plot
Price:
335.000 €
Location:
Athens - east » Gerakas » Gargittos
Price per sqm:
€ 979 /sqm
Area:
342 sqm
Residential zone:
Residential
Facade length:
22 meters
Modified:
more than 2 months ago
Views:
159
Link:
www.plot.gr/50667843
Online Finance
Description
Εξαιρετικό οικόπεδο σε μία από τις ομορφότερες περιοχές του Γέρακα . Στην περιοχή στο Γερακα Γαργητος ΙΙ στα όρια με το Πατημα Χαλανδριου{οδός Ιτιας} ,πωλείται οικόπεδο 342 τ.μ.,άρτιο και οικοδομήσιμο ,περιφραγμενο,μεγάλης προσόψεως 22μ, {διαστάσεις 22.5Χ15, σδ 0.8, σκ 0.6, χτίζει 273 τμ} σε περιοχή με πράσινο και ομορφες κατοικίες .(Ιδιώτης).