Αριθμός αγγελίας:
50508861
Κωδικός ακινήτου:
1-365
Τιμή:
75.000 €
Κατηγορία:
Studio / Γκαρσονιέρα
Περιοχή:
Αθήνα - νότια προάστια » Καλλιθέα » Χαροκόπου
Τιμή ανά τ.μ.:
€ 2884 /τ.μ.
Εμβαδόν:
26 τ.μ.
Διαθέσιμο από:
04/12/2025
Υπνοδωμάτια:
1 υπνοδωμάτια
Όροφος:
1ος
Έτος κατασκευής:
1970
Σύστημα θέρμανσης:
Κεντρική θέρμανση
Μπάνια:
1
Μέσο θέρμανσης:
Πετρέλαιο
Ενεργειακή κλάση:
Ζ
Κουζίνες:
1
Τελευταία αλλαγή:
πάνω από 2 μήνες πριν
Εμφανίσεις αγγελίας:
51
Σύνδεσμος:
www.plot.gr/50508861
Τηλέφωνο:
Online Χρηματοδότηση
Περιγραφή
Κωδικός ακινήτου: 1-365 - Καλλιθέα Χαροκόπου ΠΩΛΕΙΤΑΙ γκαρσονιέρα/studio στον 1 ο όροφο συνολικής επιφάνειας 26.00 τ.μ. . Αποτελείται από 1 υπνοδωμάτιο, κουζίνα, μπάνιο . Είναι κατασκευασμένη το 1970 με ενεργειακή κλάση Ζ και διαθέτει θέρμανση κεντρική - πετρέλαιο, ανελκυστήρα, ανοιχτωσιά - Τιμή: 75.000 € Πωλείται γκαρσονιέρα 1ου ορόφου συνολικής επιφάνειας 26 τετραγωνικών μέτρων .Το ακίνητο αποτελείται από χώλ, δωμάτιο, κουζίνα και μπάνιο. Βρίσκεται σε κεντρικό σημείο, πλησίον αγοράς και συγκοινωνιών. Το ακίνητο είναι νοικιασμένο.