Αριθμός αγγελίας:
50449581
Κωδικός ακινήτου:
1-372
Τιμή:
70.000 €
Κατηγορία:
Οικόπεδο
Περιοχή:
Ζάκυνθος » Λαγανάς » Κερί
Τιμή ανά τ.μ.:
€ 134 /τ.μ.
Εμβαδόν:
522 τ.μ.
Διαθέσιμο από:
28/07/2025
Απόσταση από την θάλασσα (μέτρα):
1.000 μέτρα
Μήκος πρόσοψης:
20 μέτρα
Τελευταία αλλαγή:
πάνω από 2 μήνες πριν
Εμφανίσεις αγγελίας:
29
Σύνδεσμος:
www.plot.gr/50449581
Τηλέφωνο:
Online Χρηματοδότηση
Περιγραφή
Κωδικός Ακινήτου: 1-372
Στην περιοχή Κερί του Λαγανά, διατίθεται προς πώληση οικοδομήσιμο και επικλινές οικόπεδο συνολικής επιφάνειας 522 τ.μ. Το ακίνητο διαθέτει πρόσοψη 20 μέτρων και βάθος 29 μέτρων, προσφέροντας εξαιρετικές δυνατότητες για μελλοντική ανοικοδόμηση.
Βρίσκεται σε απόσταση μόλις 1.000 μέτρων από τη θάλασσα, προσφέροντας εύκολη πρόσβαση σε παραλίες μοναδικής ομορφιάς. Επιπλέον, απέχει 12.500 μέτρα από το αεροδρόμιο και 14.500 μέτρα από την πόλη, γεγονός που το καθιστά ιδανικό για εξοχική ή μόνιμη κατοικία.
Τιμή: 70.000 €
Μπορείτε επίσης να επισκεφτείτε το
website μας www.ionianrealty.com όπου θα βρείτε περισσότερες επιλογές ακινήτων με βάση τον τύπο, τον προϋπολογισμό η την περιοχή που σας ενδιαφέρει.