Αριθμός αγγελίας:
49789896
Κωδικός ακινήτου:
844
Τιμή:
270.000 €
Κατηγορία:
Διαμέρισμα
Περιοχή:
Αθήνα - κέντρο » Κυψέλη » Άνω κυψέλη - ευελπίδων
Τιμή ανά τ.μ.:
€ 2000 /τ.μ.
Εμβαδόν:
135 τ.μ.
Διαθέσιμο από:
31/10/2025
Υπνοδωμάτια:
3 υπνοδωμάτια
Όροφος:
2ος
Έτος κατασκευής:
1970
Σύστημα θέρμανσης:
Κεντρική θέρμανση
Μπάνια:
2
Μέσο θέρμανσης:
Πετρέλαιο
Ενεργειακή κλάση:
Ζ
Σαλόνια:
1
Κουζίνες:
1
Ζώνη:
Οικιστική ζώνη
Τελευταία αλλαγή:
πάνω από 2 μήνες πριν
Εμφανίσεις αγγελίας:
40
Σύνδεσμος:
www.plot.gr/49789896
Τηλέφωνο:
(Ιωσήφ Ελ Κχονταρι)
Online Χρηματοδότηση
Περιγραφή
Κυψέλη Διαμέρισμα 135τμ 2ου ορόφου, 3 υπνοδωμάτια, σαλόνι, κουζίνα, χωλ, μπάνιο, wc, κατασκευή 1970, χρήζει ανακαίνιση, κεντρική θέρμανση (πετρέλαιο), αποθήκη, επιπλωμένο, πλησίον αγοράς και 12 λεπτά με τα πόδια απο Μέτρο.
Τιμή 270.000€
Κωδικός ακινήτου:844
Για οποιαδήποτε πληροφορία επικοινωνήστε μαζί μας