Category:
Apartment
Location:
Piraeus » Agia sofia
Price per sqm:
€ 3250 /sqm
Area:
60 sqm
Available from:
01/01/2026
Bedrooms:
2 bedrooms
Floor:
3rd
Construction year:
2022
System of heating:
Autonomous heating system
Bathrooms:
1
Heat medium:
Current
Energy class:
Exempt
Living rooms:
1
Kitchens:
1
Residential zone:
Residential
Modified:
more than 2 months ago
Views:
73
Link:
www.plot.gr/48240718
Telephone:
Online Finance
Description
Πειραιάς, Αγία Σοφία: Πωλείται διαμπερές Διαμέρισμα 60τ.μ. προσόψεως στον 3ο όροφο με ασανσέρ με αυτόνομη θέρμανση αντλίας θερμότητας. Αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, 1 κουζίνα, 1 σαλόνι, αποθήκη και μπάνιο. Διαθέτει κουφώματα αλουμινίου με διπλά τζάμια, πόρτα ασφαλείας, σίτες, ηλιακό θερμοσίφωνα. Το ακίνητο προτείνεται ως επενδυτικό. Είναι ιδανικό για φοιτητές ή για επαγγελματική χρήση. Τιμή 195.000€ | Κωδικός Ακινήτου: #8476 Σας αποστέλλουμε μέσω email λίστα με μεγάλο αριθμό ακινήτων στην ευρύτερη περιοχή. Για περισσότερα ακίνητα επικοινωνήστε μαζί μας ή επισκεφτείτε το μεγαλύτερο site διαμερισμάτων, κτιρίων και οικοπέδων στην Αττική, www.royalhomebrokers.com όπου θα βρείτε 1.000 διαμερίσματα και κτίρια, 3.000 οικόπεδα για πώληση και 1.000 οικόπεδα για Αντιπαροχή. Μεσιτικό Γραφείο Royal Home Τηλ. 6909132710