Περιοχή:
Θεσσαλονίκη - κέντρο » Καμάρα
Τιμή ανά τ.μ.:
€ 711 /τ.μ.
Εμβαδόν:
45 τ.μ.
Διαθέσιμο από:
27/01/2026
Υπνοδωμάτια:
1 υπνοδωμάτια
Όροφος:
Ημιυπόγειο
Έτος κατασκευής:
1962
Σύστημα θέρμανσης:
Αυτόνομη θέρμανση
Μπάνια:
0
Μέσο θέρμανσης:
Χωρίς θέρμανση
Ενεργειακή κλάση:
Η
Σαλόνια:
1
Κουζίνες:
1
Τελευταία αλλαγή:
18 ημέρες πριν
Εμφανίσεις αγγελίας:
1754
Σύνδεσμος:
www.plot.gr/47974947
Τηλέφωνο:
Online Χρηματοδότηση
Περιγραφή
Κέντρο πωλείται Ημιυπόγειο Γκαρσονιέρα 45τ.μ. κατασκευής 1962 , αποτελείται από 1 σαλόνι 1 υπνοδωμάτιο 1 κουζίνα 1 μπάνιο . Η θέρμανσή του είναι αυτόνομη με . Επίσης διαθέτει , είναι ιδανικό για Φοιτητές . Τιμή (32000€)
Κωδ.ακινήτου 207583
***Για την υπόδειξη του ακινήτου είναι απαραίτητη η προσκόμιση αστυνομικής ταυτότητας ή ΑΦΜ***
2310 Real Estate Agency Μητροπόλεως 110 & Εθνικής Αμύνης 3, 1ος όροφος ,Τηλέφωνο Γραφείου: 2310 231043, Ώρες επικοινωνίας: 9:00 - 21:00