Αριθμός αγγελίας:
47617230
Κωδικός ακινήτου:
315891
Τιμή:
95.000 €
Κατηγορία:
Μονοκατοικία
Περιοχή:
Ν. χανίων » Σφακιά » Πατσιανός
Τιμή ανά τ.μ.:
€ 678 /τ.μ.
Εμβαδόν:
140 τ.μ.
Διαθέσιμο από:
27/06/2025
Υπνοδωμάτια:
2 υπνοδωμάτια
Έτος κατασκευής:
1950
Σύστημα θέρμανσης:
Χωρίς θέρμανση
Μπάνια:
2
Μέσο θέρμανσης:
Χωρίς θέρμανση
Ενεργειακή κλάση:
Υπό έκδοση
Κουζίνες:
1
Τελευταία αλλαγή:
πάνω από 2 μήνες πριν
Εμφανίσεις αγγελίας:
255
Σύνδεσμος:
www.plot.gr/47617230
Τηλέφωνο:
Online Χρηματοδότηση
Περιγραφή
Πωλείται ημιτελές διώροφο κτίσμα στην περιοχή του Φραγκοκάστελλου, στο νομό Χανίων. Το ισόγειο είναι παραδοσιακό πετρόκτιστο Κρητικό οίκημα, εμβαδού 80 τ.μ. το οποίο χρήζει ανακαίνισης, και ο 1ος όροφος είναι ημιτελές μοντέρνο κτίσμα εμβαδού 60 τ.μ. με ευρύχωρα μπαλκόνια που προσφέρουν ανεμπόδιστη θέα στο Λιβυκό πέλαγος. Το οίκημα βρίσκεται σε απόσταση 2 χλμ. από την αμμώδη παραλία του Φραγκοκάστελλου, σε περιοχή με έντονο και διαρκώς αναπτυσσόμενο τουριστικό ενδιαφέρον.