Αριθμός αγγελίας:
47053299
Κωδικός ακινήτου:
MEL01892
Τιμή:
110.000 €
Κατηγορία:
Διαμέρισμα
Περιοχή:
Ν. καβάλας » Ορφανό » Καριανή
Τιμή ανά τ.μ.:
€ 2291 /τ.μ.
Εμβαδόν:
48 τ.μ.
Υπνοδωμάτια:
1 υπνοδωμάτια
Όροφος:
1ος
Έτος κατασκευής:
1970
Σύστημα θέρμανσης:
Χωρίς θέρμανση
Μπάνια:
1
Μέσο θέρμανσης:
Χωρίς θέρμανση
Ενεργειακή κλάση:
Α
Σαλόνια:
1
Κουζίνες:
1
Ζώνη:
Εκτός σχεδίου
Τελευταία αλλαγή:
πάνω από 2 μήνες πριν
Εμφανίσεις αγγελίας:
103
Σύνδεσμος:
www.plot.gr/47053299
Τηλέφωνο:
Online Χρηματοδότηση
Περιγραφή
ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ 1ου ΟΡΟΦΟΥ ΣΕ ΟΙΚΟΔΟΜΗ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΒΡΥΣΗ ΣΤΗΝ ΚΑΡΥΑΝΗ.
ΑΠΟΤΕΛΕΙΤΑΙ ΑΠΟ 1 ΣΑΛΟΝΙ,1 ΚΟΥΖΙΝΑ,1 ΥΠΝΟΔΩΜΑΤΙΟ,1 ΜΠΑΝΙΟ Κ ΧΩΛ ΣΥΝΟΛΙΚΟΥ ΕΜΒΑΔΟΥ 48Τ.Μ.
ΔΙΑΘΕΤΕΙ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΜΕ ΘΕΑ ΘΑΛΑΣΣΑ.
ΕΧΕΙ ΚΗΠΟ Κ ΘΕΣΗ ΣΤΑΘΜΕΥΣΗΣ.