Αριθμός αγγελίας:
45200149
Κωδικός ακινήτου:
A-1540
Τιμή:
230.000 €
Κατηγορία:
Συγκρότημα Διαμερισμάτων
Περιοχή:
Ν. ιωαννίνων » Ιωάννινα » Εξοχή
Τιμή ανά τ.μ.:
€ 881 /τ.μ.
Εμβαδόν:
261 τ.μ.
Διαθέσιμο από:
18/08/2023
Υπνοδωμάτια:
0 υπνοδωμάτια
Έτος κατασκευής:
2010
Τελευταία αλλαγή:
πάνω από 2 μήνες πριν
Εμφανίσεις αγγελίας:
125
Σύνδεσμος:
www.plot.gr/45200149
Τηλέφωνο:
Online Χρηματοδότηση
Περιγραφή
ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΣΤΟ HOUSE4YOUΠωλείται ημιτελές συγκρότημα κατοικιών αποτελούμενο από τρεις μεζονέτες στην περιοχή της Νέας Ζωής στα Ιωάννινα πάνω από το αεροδρόμιο.Το συνολικό εμβαδό των διαμερισμάτων είναι 261.67 τ.μ..Πιο αναλυτικά:Η 1η μεζονέτα είναι συνολικού εμβαδού 87.43 τ.μ. (1ο επίπεδο: 45.89 τ.μ. και 2ο: 41.54 τ.μ.).Η 2η είναι συνολικού εμβαδού 85.97 τ.μ. (1ο επίπεδο: 45.06 τ.μ. και 2ο: 40.91 τ.μ.).Η 3η είναι συνολικού εμβαδού 88.27 τ.μ. (1ο επίπεδο: 46.21 τ.μ. και 2ο: 42.06 τ.μ.).Συνολικά το 1ο επίπεδο καλύπτει 137.16 τ.μ., ενώ το 2ο 124.51 τ.μ..Κάθε διαμέρισμα διαθέτει ανεξάρτητη είσοδο.Το ακίνητο βρίσκεται σε οικόπεδο 438.70 τ.μ. με Συντελεστή Δόμησης 0.6 και κάλυψη 40%.Σε ήσυχη περιοχή.
Δείτε περισσότερα ακίνητα και αποκλειστικές ευκαιρίες στο site μας www.House4You.gr Ακολουθήστε μας στο Twitter: http://twitter.com/house4yougr Ακολουθήστε μας στο Facebook: http://www.facebook.com/house4you Άκολουθήστε μας στο Youtube: http://youtube.com/house4yougr