Αθήνα - βόρεια προάστια
Μεζονέτα 240 τ.μ. για πώληση, Αθήνα - Βόρεια Προάστια, Δροσιά
630.000
€
Κατηγορία
Μεζονέτα
Περιοχή
Δροσιά
Τιμή
630.000 €
Εμβαδόν
240 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
€ 2625 /τ.μ.
Υπνοδωμάτια
4 υπνοδωμάτια
Σύστημα θέρμανσης
Αυτόνομη θέρμανση
Μπάνια
2