Αριθμός αγγελίας:
41804224
Κωδικός ακινήτου:
420798
Τιμή:
220.000 €
Κατηγορία:
Μονοκατοικία
Περιοχή:
Αθήνα - βόρεια προάστια » Νέα ιωνία » Λαζάρου
Τιμή ανά τ.μ.:
€ 2000 /τ.μ.
Εμβαδόν:
110 τ.μ.
Διαθέσιμο από:
01/12/2025
Υπνοδωμάτια:
3 υπνοδωμάτια
Έτος κατασκευής:
1960
Σύστημα θέρμανσης:
Αυτόνομη θέρμανση
Μπάνια:
1
Μέσο θέρμανσης:
Πετρέλαιο
Ενεργειακή κλάση:
Υπό έκδοση
Κουζίνες:
1
Τελευταία αλλαγή:
πάνω από 2 μήνες πριν
Εμφανίσεις αγγελίας:
221
Σύνδεσμος:
www.plot.gr/41804224
Τηλέφωνο:
Online Χρηματοδότηση
Περιγραφή
Μονοκατοικία 117 τμ με 2 υπνοδωμάτια και δυνατότητα 3ου, σαλόνι- χωλ με μικρό καθιστικό, ανεξάρτητη κουζίνα, μπάνιο. Σε κήπο 170 τμ γεμάτο λουλούδια. Ένας όμορφος χώρος αυλής στο πίσω μέρος του σπιτιού σου προσφέρουν την ησυχία και την ιδιωτικότητα που μόνο σε μία μονοκατοικία βρίσκεις. Μεγάλο οικόπεδο 276 τμ. με συντελεστή δόμησης 1,2. Πλησίον αγοράς και σχολείων.