Αριθμός αγγελίας:
40525414
Κωδικός ακινήτου:
52243
Κατηγορία:
Διαμέρισμα
Περιοχή:
Θεσσαλονίκη - περιφ/κοί δήμοι » Πυλαία » Νέα ελβετία
Τιμή ανά τ.μ.:
€ 8.99 /τ.μ.
Εμβαδόν:
89 τ.μ.
Διαθέσιμο από:
01/10/2022
Υπνοδωμάτια:
2 υπνοδωμάτια
Όροφος:
2ος
Έτος κατασκευής:
2022
Σύστημα θέρμανσης:
Αυτόνομη θέρμανση
Μπάνια:
1
Μέσο θέρμανσης:
Φυσικό αέριο
Ενεργειακή κλάση:
Α
Κωδικός ακινήτου:
52243
Τελευταία αλλαγή:
6 ημέρες πριν
Εμφανίσεις αγγελίας:
291
Σύνδεσμος:
www.plot.gr/40525414
Τηλέφωνο:
Online Χρηματοδότηση
Περιγραφή
Θεσσαλονίκη, Χαριλάου: Ενοικιάζεται νεόδμητο διαμπερές Διαμέρισμα 89τ.μ. προσόψεως στον 2ο όροφο με ασανσέρ με ενδοδαπέδια ατομική θέρμανση φυσικού αερίου. Αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, 1 σαλονοκουζίνα, αποθήκη και μπάνιο. Είναι κατασκευασμένο το 2022 και διαθέτει συνθετικά κουφώματα με διπλά τζάμια, θωρακισμένη πόρτα, θέση στάθμευσης, κλιματισμό, ενεργειακή κλάση A, τζάκι, συναγερμό.. Τιμή 800€ | Κωδικός Ακινήτου: #52243
Θεσσαλονίκη, Χαριλάου: Ενοικιάζεται νεόδμητο διαμπερές Διαμέρισμα 66τ.μ. προσόψεως στον 2ο όροφο με ασανσέρ με ατομική θέρμανση φυσικού αερίου. Αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, 1 σαλονοκουζίνα, αποθήκη και μπάνιο. Είναι κατασκευασμένο το 2022 και διαθέτει συνθετικά κουφώματα με διπλά τζάμια, θωρακισμένη πόρτα, θέση στάθμευσης, κλιματισμό, ενεργειακή κλάση A, τζάκι, συναγερμό.. Τιμή 750€ | Κωδικός Ακινήτου: #52243 ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΑΚΙΝΗΤΟ ΟΡΙΖΕΤΑΙ ΜΕΣΙΤΙΚΗ ΑΜΟΙΒΗ 1 ΕΝΟΙΚΙΟ+ ΦΠΑ
https://www.youtube.com/@anyhome_gr
https://www.tiktok.com/@anyhomegr
https://www.facebook.com/anyhome/
Η αναγραφόμενη διεύθυνση δεν είναι η πραγματική αν σας ενδιαφέρει το ακίνητο σημειώστε τον κωδικό του ακινήτου και
Επικοινωνήστε άμεσα με τον Υπεύθυνο επικοινωνίας για τη συγκεκριμένη αγγελία: Ρούπα Αλέξανδρο Τηλ 2316007921. κιν.(Viber) 6980000112 ή συμπληρώστε την φόρμα επικοινωνίας και θα επικοινωνήσουμε μαζί σας. Να μην ξεχνάτε τον κωδικό του ακινήτου για ποιο γρήγορη εξυπηρέτηση. Για την υπόδειξη του ακινήτου είναι απαραίτητη η προσκόμιση αστυνομικής ταυτότητας ή ΑΦΜ.
Αν δεν έχουμε σήμερα το ακίνητο που καλύπτει τις ανάγκες σας, καταχωρήστε ζήτηση με E-MAIL και άμεσα θα ενημερωθείτε μόλις το αναλάβουμε.
*** Για πιο γρήγορη επικοινωνία συμπληρώνετε την αίτηση ενδιαφέροντος μέσα σε κάθε ακίνητο και σας καλεί η γραμματεία για ραντεβού
H Anyhome Ψάχνει πωλητή https://anyhome.webnode.gr/