Αριθμός αγγελίας:
54075467
Κωδικός ακινήτου:
Α-147329
Τιμή:
80.000 €
Κατηγορία:
Διαμέρισμα
Περιοχή:
Αθήνα - νότια προάστια » Άγιος δημήτριος » Σούλι
Τιμή ανά τ.μ.:
€ 1818 /τ.μ.
Εμβαδόν:
44 τ.μ.
Διαθέσιμο από:
11/05/2026
Υπνοδωμάτια:
1 υπνοδωμάτια
Έτος κατασκευής:
1965
Σύστημα θέρμανσης:
Κεντρική θέρμανση
Μέσο θέρμανσης:
Χωρίς θέρμανση
Ενεργειακή κλάση:
Ε
Σαλόνια:
1
Κουζίνες:
1
Τελευταία αλλαγή:
17 ημέρες πριν
Εμφανίσεις αγγελίας:
36
Σύνδεσμος:
www.plot.gr/54075467
Τηλέφωνο:
Online Χρηματοδότηση
Περιγραφή
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΟΥΛΙ Πωλείται ισόγειο 44 τμ.με ένα υπνοδωματιο σαλονι κουζίνα λουτρό ενοικιασμένο μεχρι τελος του χρόνου μεγάλη αυλή 2,5Χ15μέρα χρήζει ανακαίνισης και είναι κοντα σε συγκοινωνίς και αγορά. (Κωδικός: Α-147329)
► ALFAMESITIKI REAL ESTATE GROUP -
► Μέλος Συλλόγου Μεσιτών - Πιστοποιημένο μεσιτικό γραφείο
► Για περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με το ακίνητο, το κτίριο ή την περιοχή καθώς και για την επίσκεψη του ακινήτου μπορείτε να επισκεφτείτε την σελίδα
- https://www.alfamesitiki.gr/pdetails?id=Α-147329
► Για ευκαιρίες σε παρόμοια ακίνητα και σε άλλες περιοχές επισκεφτείτε
τη σελίδα μας στο alfamesitiki.gr
► Τελευταία ενημέρωση 11/5/2026
► Ακολουθήστε μας στο Facebook
www.facebook.com/alfamesitiki.gr
! Σημείωση: Το σημείο στο χάρτη είναι ενδεικτικό και δεν καθορίζει την πραγματική διεύθυνση του ακινήτου !
► Ζητάμε Ακίνητα για Ξένους και Έλληνες πελάτες της εταιρείας μας προς άμεση αγορά
► Επικοινωνήστε μαζί μας στο 210 95800 52