Αριθμός αγγελίας:
53344116
Κωδικός ακινήτου:
2-2186
Τιμή:
130.000 €
Κατηγορία:
Διαμέρισμα
Περιοχή:
Πειραιάς » Παλαιά κοκκινιά
Τιμή ανά τ.μ.:
€ 1830 /τ.μ.
Εμβαδόν:
71 τ.μ.
Διαθέσιμο από:
06/04/2026
Υπνοδωμάτια:
2 υπνοδωμάτια
Όροφος:
1ος
Έτος κατασκευής:
1985
Σύστημα θέρμανσης:
Αυτόνομη θέρμανση
Μπάνια:
1
Μέσο θέρμανσης:
Πετρέλαιο
Ενεργειακή κλάση:
Ζ
Σαλόνια:
1
Κουζίνες:
1
Τελευταία αλλαγή:
2 μήνες πριν
Εμφανίσεις αγγελίας:
16
Σύνδεσμος:
www.plot.gr/53344116
Τηλέφωνο:
Online Χρηματοδότηση
Περιγραφή
Πειραιάς Ταμπούρια πωλείται καλό διαμέρισμα 72,40 τ.μ. στον υπερυψωμένο 1ο όροφο. Οροφοδιαμέρισμα, διαμπερές με μπαλκόνια, Αποτελείται από δυο υπνοδωμάτια, μπάνιο, κουζίνα. Δάπεδο πλακάκι και ξύλο. Κουφώματα αλουμινίου, ασανσέρ, τζάκι, θέρμανση αυτονομία και κλιματισμός, Κατασκευής 1985. Απέχει 500 μέτρα από τον σταθμό ΜΕΤΡΟ Νίκαιας και 600 μέτρα από τον σταθμό ΜΕΤΡΟ Μανιάτικα. Πολύ κοντά σε καταστήματα σχολεία κ.α. Τιμή 130.000€ Μεσιτικό Γραφείο Imperial Property Τηλ. 6906385904ΠΡΟΣΟΧΗ: Για την υπόδειξη του ακινήτου είναι απαραίτητη η υπόδειξη της αστυνομικής ταυτότητας και του Α.Φ.Μ. σας σύμφωνα με τον Ν.4072/11-4-2012 ΦΕΚ 86ΑΟι πληροφορίες για το ακίνητο έχουν δοθεί από τον ιδιοκτήτη. Η θέση του ακινήτου στο χάρτη έχει τοποθετηθεί κατά προσέγγιση. Η ακριβής διεύθυνσης του ακινήτου παρέχεται κατά την υπόδειξη του ακινήτου.Για περισσότερα ακίνητα επισκεφτείτε το site μας www.impr.gr