Αριθμός αγγελίας:
52962370
Κωδικός ακινήτου:
2280688
Τιμή:
150.000 €
Κατηγορία:
Διαμέρισμα
Περιοχή:
Πειραιάς » Πειραιάς - κέντρο
Τιμή ανά τ.μ.:
€ 1659 /τ.μ.
Εμβαδόν:
90,40 τ.μ.
Υπνοδωμάτια:
2 υπνοδωμάτια
Όροφος:
1ος
Έτος κατασκευής:
1975
Σύστημα θέρμανσης:
Κεντρική θέρμανση
Μπάνια:
1
Μέσο θέρμανσης:
Πετρέλαιο
Σαλόνια:
1
Τελευταία αλλαγή:
πάνω από 2 μήνες πριν
Εμφανίσεις αγγελίας:
17
Σύνδεσμος:
www.plot.gr/52962370
Τηλέφωνο:
Online Χρηματοδότηση
Περιγραφή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΚΕΝΤΡΟ,ΚΑΜΙΝΙΑ διαμέρισμα 1ου ορόφου 86,50τμ αποτελούμενο από σαλόνι ,2 υπνοδωμάτια ,κουζίνα ,μπάνιο με πατάρι και 3 μπαλκόνια (2 στη πρόσοψη και 1 στον ακάλυπτο)θυροτηλεόραση.Η άδεια οικοδομής είναι το 1975.1000μ από λιμάνι Πειραιά -ακτή Τζελέπη ,1,5χλμ από Πανεπιστήμιο Πειραιά.Πλησίον σε σουπερ μαρκετ,σχολεία,950μ από σταθμό ΗΣΑΠ ΠΕΙΡΑΙΑ.Έχει ξεκινήσει η ανάπλαση του πρώην εργοστασίου Ρετσίνα.Με την υλοποίηση του έργου, η ευρύτερη περιοχή αναμένεται να εξελιχθεί σε δυναμικό και βιώσιμο αστικό κέντρο που προσελκύει νέες επενδύσεις και επισκέπτες, δημιουργώντας ανάπτυξη, νέες θέσεις εργασίας και αναβαθμισμένο βιοτικό επίπεδο για τους κατοίκους του Πειραιά.Επισης προοπτική δίνουν Κυλινδρόμυλοι Σαραντόπουλος: Το ακίνητο των 4 στρεμμάτων στην καρδιά του Πειραιά και η προοπτική αξιοποίησης. Πρόκειται για το παλιό εργοστάσιο της εταιρείας που περικλείεται από τους οδούς Μουτσοπούλου, Μυκάλη, Σαραντοπούλου και Χρυσοστόμου Σμύρνης. Πρόκειται για ένα ακίνητο, το οποίο έχει άδεια γενικής χρήσης και προσφέρει τη δυνατότητα δημιουργίας οικιστικού συγκροτήματος.