Αριθμός αγγελίας:
47644424
Κωδικός ακινήτου:
1-593
Τιμή:
230.000 €
Κατηγορία:
Οικόπεδο
Περιοχή:
Μαγνησία » Βόλος » Νέες παγάσες
Τιμή ανά τ.μ.:
€ 288 /τ.μ.
Εμβαδόν:
797 τ.μ.
Διαθέσιμο από:
29/06/2025
Τελευταία αλλαγή:
πάνω από 2 μήνες πριν
Εμφανίσεις αγγελίας:
48
Σύνδεσμος:
www.plot.gr/47644424
Τηλέφωνο:
Online Χρηματοδότηση
Περιγραφή
Πωλείται οικόπεδο στην περιοχή των Αλυκών, στο λόφο των Πευκακίων, εμβαδού 797 τ.μ.,μπροστά στη θάλασσα, γωνιακό, με πρόσβαση από άσφαλτο,με Σ.Δ 0.8., χτίζει 637 τ.μ.Κατάλληλο για ανέγερση κατοικίας, ξενώνα, καταστήματος, εκπαιδευτηρίου και πολλές άλλες.Βρίσκεται σε πολύ κοντινή απόσταση από το κέντρο του Βόλου, μπορεί να χρησιμοποιηθεί για μόνιμη κατοικία, ενώ είναι πολύ κοντά σε παραλία με βότσαλο.