Αριθμός αγγελίας:
45003858
Κατηγορία:
Αποθήκη
Τιμή:
118.500 €
Περιοχή:
Αθήνα - βόρεια προάστια » Χαλάνδρι » Πολύδροσο
Τιμή ανά τ.μ.:
€ 1260 /τ.μ.
Εμβαδόν:
94 τ.μ.
Έτος κατασκευής:
1980
Σύστημα θέρμανσης:
Χωρίς θέρμανση
Σε μια 4οροφη πολυκατοικία, πωλείται ολόκληρη η υπόγεια αποθήκη-γκαράζ. Δεν πληρώνει κοινόχρηστα. Υπάρχει ΔΕΗ και ΕΥΔΑΠ. Δική του αποχέτευση. Φωτεινό. Είναι χωριστή ιδιοκτησία με χιλιοστά στο οικόπεδο (έχει και ψήφους στην συνέλευση των ιδιοκτητών), έχει κτηματολόγιο και ηλεκτρονική ταυτότητα ακινήτου. Ύψος καθαρο εσωτερικά 2,60 μ., και πόρτα 3,5μ x 1,95 μ.
Στην ίδια πολυκατοικία, εάν κάποιος το επιθυμεί, με σύνολο για όλο το πακέτο 180.000ευρω, δίνονται μαζί και τα παρακάτω:
1)το δικαίωμα υψουν/μελλοντικός οροφος με τα δικά του χιλιοστά στο οικόπεδο
2)δικαίωμα δόμησης(αέρας) 63τμ(αξιοποιείται και στη νέα ψηφιακή τράπεζα γης, με εγγυημένη υπεραξία)
3)τα χιλιοστά της πυλωτης στο οικόπεδο.
Άμεσα μεταβιβάσιμο - Δεκτοί μεσίτες