Αριθμός αγγελίας:
51901293
Κωδικός ακινήτου:
Γ - 12072
Τιμή:
100.000 €
Κατηγορία:
Διαμέρισμα
Περιοχή:
Θεσσαλονίκη - περιφ/κοί δήμοι » Σταυρούπολη » Κάτω ηλιούπολη
Τιμή ανά τ.μ.:
€ 1388 /τ.μ.
Εμβαδόν:
72 τ.μ.
Διαθέσιμο από:
01/05/2026
Υπνοδωμάτια:
2 υπνοδωμάτια
Όροφος:
3ος
Έτος κατασκευής:
1975
Σύστημα θέρμανσης:
Αυτόνομη θέρμανση
Μπάνια:
1
Μέσο θέρμανσης:
Πετρέλαιο
Ενεργειακή κλάση:
Υπό έκδοση
Σαλόνια:
1
Κουζίνες:
1
Ζώνη:
Οικιστική ζώνη
Τελευταία αλλαγή:
21 ημέρες πριν
Εμφανίσεις αγγελίας:
101
Σύνδεσμος:
www.plot.gr/51901293
Τηλέφωνο:
(DI/MAN HOMES REAL ESTATE)
Online Χρηματοδότηση
Περιγραφή
ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ 72τ.μ. ΣΤΗΝ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ.
Το διαμέρισμα είναι σε εξαιρετική κατάσταση.
Αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλόνι, κουζίνα, μπάνιο και 2 μπαλκόνια, μικρό και μεγάλο.
Διαθέτει δάπεδο από πλακάκι, κουφώματα αλουμίνιου και πόρτα ασφαλείας.
Η θέρμανση του είναι ατομικό πετρέλαιο και δύο κλιματιστικά.
Ορισμένα έπιπλα μπορούν να παραχωρηθούν.
Βρίσκεται σε καλή και ήσυχη γειτονιά, κοντά σε εκκλησία, σχολείο, πάρκο και στάση λεωφορείου.
ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΝΕΛΚΥΣΤΗΡΑ.